марафонец (marafonec) wrote,
марафонец
marafonec

О тюркских корнях украинцев.

Оригинал взят у matveychev_oleg в О тюркских корнях украинцев.
Вот вроде бы "тюрко-несторианин" Каниболоцкий и патриот Руины, а так чернявых киеворусичей об стену рылом мудохает шо мама не горюй)).

укро_хазария.jpg

Оригинал взят у kanibolotsky в О тюркских корнях украинцев
Из моего комментария в Фейсбуке https://www.facebook.com/groups/983208811718355/permalink/1024813857557850/?comment_id=1031147873591115&ref=notif&notif_t=group_comment
Так, тюркские корни украинцев древнее, чем Золотая Орда.

Золотая Орда была преимущественно населена кыпчаками, а тюркские корни украинцев восходят к тюркам булгарской языковой группы: аварам, булгарам, хазарам, савирам. См.
http://www.v-stetsyuk.name/ru/Iron/Culture/TurSl.html
http://www.v-stetsyuk.name/ru/Topo/Hungary.html
http://www.vostlit.info/Texts/Dokumenty/Russ/X/Chaz_evr_dok_X/index.htm
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82
Из современных тюрок язык булгарской группы сохранился только у чувашей, хотя к тюркам булгарской группы восходят также венгры, волжские татары и кумыки. Вклад кыпчаков в этноргенез украинцев тоже есть, но не больше 1-2 %. Хотя в становлении украинской государственности, которая сложилась к 17 в. через казаков, вклад кыпчаков, в том числе и потомков Полтавского ханства, был значительным. А вот этруски ни к тюркам, ни к украинцам (как, впрочем, и к русским) отношения не имеют. Олександр Желіба, якщо Ви почали говорити про генетику, то ознайомтесь з новими науковими роботами. Перша з них http://www.nature.com/ejhg/journal/v23/n1/full/ejhg201450a.html . Завантажте Supplementary Tables 1-5 http://www.nature.com/ejhg/journal/v23/n1/suppinfo/ejhg201450s1.html . Відкрийте там Table S4 та порівняйте розподіл частот субкладів гаплогрупи R1a у українців, з одного боку, у чувашів і татар - з другого, та у іранців, осетинів і курдів (іраномовні народи) - з третього. Друга стаття, з якою бажано ознайомитися - http://journals.plos.org/plosgenetics/article?id=10.1371%2Fjournal.pgen.1005068 . Подивіться у цій статті Fig. 2. Порівняйте українців з одного боку з гагаузами, чувашами та татарами, та з іншого боку - з курдами, іранцями, осетинами та таджиками. Який там колір домінує у українців, гагаузів, татар і чувашів? А який у іраномовних народів? Наступна стаття - http://mbe.oxfordjournals.org/content/29/1/359.full . Подивіться там Fig. 1 B. Який східнослов'янський народ найбільш близький одночасно до турків, балкарців, кумиків, кубанських ногайців та чувашів? А як щодо іранців? Тепер подивіться Fig. 1 D та порівняйте українців з одного боку з чувашами, з іншого - з іранцями та курдами. Тепер завантажте Supplementary Figures http://mbe.oxfordjournals.org/content/29/1/359/suppl/DC1 та подивіться Fig S5. Один з чувашів виявився більш близьким до українців, ніж навіть росіяни. Зверніть увагу, що в двох останніх статтях дані наведені по повному набору ДНК, а не лише по гаплогрупі Y-хромосоми, як у першій статті. Так що, як бачите, українці значно ближче до західних тюрків, ніж до іранських народів. Генетика! Українців з чувашами об'єднує також національна вишивка та костюм http://dnistrove.narod.ru/Etnograf/ChUk.html , а археологічно - іменьківська культура.

Оригинал взят у serg_slavorum
vQCtgMT5SHo.jpg


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments